III MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W ŁUCZNICTWIE, organizowane przez Śląski Związek Łuczniczy oraz LKS Tempo Stolarzowice w dniu 28.08.2021. oraz młodzieżowe 04.09.2021 za nami.
Nasi Mistrzowie:
Barbara Wodzińska
Robert Wodziński
Łukasz Janota (junior)
I Wicemistrzowie:
Sylwia Guzik
Michał Kuszewski
Miłosz Menzler
II Wicemistrzyni (juniorka) Nikola Sanocka
GRATULACJE !!!!










