Kończymy sezon – otwieramy kolejny!
28 sierpnia i 4 września na terenie naszego klubu mała imprezka organizacyjno integracyjna. Rodzinnie, wesoło i smacznie. Nie obyło się bez strzelania, muzyki i wyżerki! Więcej nie napiszę – ci co byli to wiedzą, a tych co brakło niech żałują – mimo wszystko pozdrawiamy nieobecnych.






