Hajmat 4 grudzień 2021
Zimno, zimno… a nasi znowu MUSZĄ! Obrazki z Rybnika. Dziękujemy Rybnickiemu Stowarzyszeniu Łuczniczemu Hajmat Górnośląski za bardzo fajną organizację zawodów.
Brawa dla naszych Beniaminków, daliście pięknie radę… Lena Bielecka, Organ Daniel, Adam Cieliński BRAAAAWOOO nasza młodzież !!!
Basia Wodzińska – The Best!!!! Brawo dla seniorów, którzy byli pierwszy raz na zawodach. Wyniki zaskakująco dobre. Tak trzymać !!!










