Dzisiaj spotkaliśmy się w Reptach na V Rundzie Zimowej Ligi 3D ❄️.Choć jak zawsze miło było zobaczyć przyjaciół i spędzić z nimi ten dzień, to jednak wydarzenia ostatnich dni i to co dzieje się za naszą wschodnią granicą, trochę przyćmiewały dobre nastroje. Organizatorzy przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieciaków z Ukrainy i wszyscy chętnie otwierali swoje portfele👏👏👏👏👏👏

Tym razem najlepszymi z KS Burza ⚡byli:

Halina Wyszyńska 👏 I m-ce Tradycyjny normai

Łukasz Cieliński 👏 II m-ce Olimpijski normal

GRATULUJEMY 🎯