Dzisiaj spotkaliśmy się w Reptach na V Rundzie Zimowej Ligi 3D
.Choć jak zawsze miło było zobaczyć przyjaciół i spędzić z nimi ten dzień, to jednak wydarzenia ostatnich dni i to co dzieje się za naszą wschodnią granicą, trochę przyćmiewały dobre nastroje. Organizatorzy przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla dzieciaków z Ukrainy i wszyscy chętnie otwierali swoje portfele![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Tym razem najlepszymi z KS Burza
byli:
Halina Wyszyńska
I m-ce Tradycyjny normai
Łukasz Cieliński
II m-ce Olimpijski normal
GRATULUJEMY ![]()


















