W niedzielę spore grono naszych łuczników udało się na wspólną „wycieczkę” do Czech ![]()
gdzie nasz zaprzyjaźniony Lukostrelecky Klub 3D Mrlinek zorganizował I Rundę Pucharu 3 Narodów. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i ugoszczeni, za co z całego serca wszystkim, bez wyjątku dziękujemy
, a już 16.07 zapraszamy do nas na Rundę II.
Nasza wyprawa
okazała się też bardzo owocna, bo przywieźliśmy ze sobą trochę medali.
I tak odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych podium zdobyli :
Dzieci ![]()
1 m-ce Emilia Kine
3 m-ce Lena Grabowska
Juniorzy ![]()
2 m-ce Nikola Sanocka
3 m-ce Ewa Grabowska
Seniorzy ![]()
1 m-ce Wioleta Nowak
1 m-ce Wacław Paleczny
2 m-ce Anna Grabowska
2 m-ce Halina Wyszyńska
2 m-ce Mariusz Płuciennik
2 m-ce Leszek Suwalski
3 m-ce Barbara Wodzińska
3 m-ce Rafał Sporek
3 m-ce Miłosz Miklosik
Reszta naszych zawodników też spisała się na medal
gratulujemy wszystkim ![]()




































