W niedzielę spore grono naszych łuczników udało się na wspólną „wycieczkę” do Czech 😁

gdzie nasz zaprzyjaźniony Lukostrelecky Klub 3D Mrlinek zorganizował I Rundę Pucharu 3 Narodów. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci i ugoszczeni, za co z całego serca wszystkim, bez wyjątku dziękujemy ❤️, a już 16.07 zapraszamy do nas na Rundę II.

Nasza wyprawa 😉 okazała się też bardzo owocna, bo przywieźliśmy ze sobą trochę medali.

I tak odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych podium zdobyli :

Dzieci 🎯

1 m-ce Emilia Kine
3 m-ce Lena Grabowska

Juniorzy 🎯

2 m-ce Nikola Sanocka
3 m-ce Ewa Grabowska

Seniorzy 🎯

1 m-ce Wioleta Nowak
1 m-ce Wacław Paleczny
2 m-ce Anna Grabowska
2 m-ce Halina Wyszyńska
2 m-ce Mariusz Płuciennik
2 m-ce Leszek Suwalski
3 m-ce Barbara Wodzińska
3 m-ce Rafał Sporek
3 m-ce Miłosz Miklosik

Reszta naszych zawodników też spisała się na medal 🎯 gratulujemy wszystkim ⚡