15.10.2022. IV Turniej Łuczniczy w Radomiu.
Czwórka naszych nieugiętych zawodników miała przyjemność uczestnictwa w tej corocznej imprezie. Przygotowanie, organizacja i oczywiście katering na najwyższym poziomie, jak zwykle ![]()
Nasi zawodnicy wrócili oczywiście z trofeami, nie mogło być inaczej. ![]()
Brawo dziewczyny!!!! Dziękujemy za złotka:
Nikola Sanocka ![]()
BURZA BÓR!!!








