15.10.2022. IV Turniej Łuczniczy w Radomiu.

Czwórka naszych nieugiętych zawodników miała przyjemność uczestnictwa w tej corocznej imprezie. Przygotowanie, organizacja i oczywiście katering na najwyższym poziomie, jak zwykle 😊

Nasi zawodnicy wrócili oczywiście z trofeami, nie mogło być inaczej. 😉

Brawo dziewczyny!!!! Dziękujemy za złotka:

Nikola Sanocka 🥇

Halina Wyszyńska 🥇

BURZA BÓR!!!