W sobotę rozpoczęliśmy kolejną Zimową Ligę 3D. Jest w niej coś takiego, że czeka się na każdą jej rundę nie jak na kolejne zawody, ale jak na spotkanie rodzinne… bo wszystkie „patyki” to jedna rodzina.. 😍🤗

Jak zwykle były 2 poziomy trudności: normal i expert i tym razem expert to było naprawdę coś 😳. Organizatorzy dali nam niezły wycisk 🤪 było strzelanie pomiędzy drzewami, przez gałązki, z przysiadu i rozkroku.. Oby tak dalej!

A deszcz, który padał przez cały czas prawie w ogóle i w niczym nam nie przeszkadzał 😂

Przemoczeni i zziębnięci dotrwaliśmy do końca, a wyniki pokazują jakimi jesteśmy twardymi zawodnikami 💪.

Miejsca na podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:

poziom expert

🥇Halina i Robert

🥉Sylwia i Damian

poziom normal

🥈Laura

🥉Magda, Grzegorz i Łukasz

drużynówki:

2 Wataha

3 Trójkolorowi

4 Słodkożercy

P. S. Fotorelacja skromna że względu na trudne warunki atmosferyczne 😁😁😁