W sobotę rozpoczęliśmy kolejną Zimową Ligę 3D. Jest w niej coś takiego, że czeka się na każdą jej rundę nie jak na kolejne zawody, ale jak na spotkanie rodzinne… bo wszystkie „patyki” to jedna rodzina.. ![]()
![]()
Jak zwykle były 2 poziomy trudności: normal i expert i tym razem expert to było naprawdę coś
. Organizatorzy dali nam niezły wycisk
było strzelanie pomiędzy drzewami, przez gałązki, z przysiadu i rozkroku.. Oby tak dalej!
A deszcz, który padał przez cały czas prawie w ogóle i w niczym nam nie przeszkadzał ![]()
Przemoczeni i zziębnięci dotrwaliśmy do końca, a wyniki pokazują jakimi jesteśmy twardymi zawodnikami
.
Miejsca na podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:
poziom expert
Halina i Robert
Sylwia i Damian
poziom normal
Laura
Magda, Grzegorz i Łukasz
drużynówki:
2 Wataha
3 Trójkolorowi
4 Słodkożercy
P. S. Fotorelacja skromna że względu na trudne warunki atmosferyczne ![]()
![]()
![]()








