IV Runda Zimowej Ligi 3D – Hutki Kanki ❄️⛄

Śnieg i mrozik… odszukanie nietrafionych strzał było niezłym wyzwaniem, ale daliśmy radę 😁. Parę zdjęć zrobionych z palika expert dla pokazania z czym trzeba było się mierzyć 😳. Praktycznie żadnego czystego strzału poza tymi na odległość i tymi do celu w rozmiarze mini 🤔

I nie wiedzieć czemu, ale im trudniej tym bardziej się cieszymy 😂

Podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:

poziom expert:

🥇Halina i Damian

🥈Sylwia

🥉Basia

poziom normal

🥇Łukasz

🥈Dorota

i junior Szymon 🥈

A drużynówki z poprzedniej rundy to II m-ca dla Watahy (Halina i Damian) i Słodkożerców (Sylwia, Basia i Robert)

Brawo⚡ Burza ⚡