IV Runda Zimowej Ligi 3D – Hutki Kanki ![]()
![]()
Śnieg i mrozik… odszukanie nietrafionych strzał było niezłym wyzwaniem, ale daliśmy radę
. Parę zdjęć zrobionych z palika expert dla pokazania z czym trzeba było się mierzyć
. Praktycznie żadnego czystego strzału poza tymi na odległość i tymi do celu w rozmiarze mini ![]()
I nie wiedzieć czemu, ale im trudniej tym bardziej się cieszymy ![]()
Podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:
poziom expert:
Halina i Damian
Sylwia
Basia
poziom normal
Łukasz
Dorota
i junior Szymon ![]()
A drużynówki z poprzedniej rundy to II m-ca dla Watahy (Halina i Damian) i Słodkożerców (Sylwia, Basia i Robert)
Brawo
Burza ![]()


































