❄️

V Runda Zimowej Ligi 3D – Repty ❄️

Najbardziej zimowa z rund ❄️❄️❄️

Warunki jak na ligę zimową idealne, śnieżyca 🌨 wichura 💨 ręce, stopy i głowy zamarzły 🥶 ale humory dopisywały 😁

Gratulacje dla wszystkich którzy wstali rano i pojechali strzelać w takich warunkach 💪

Z garstki reprezentantów z Burzy podium zdobyła

🥇Halina

Zaś najlepszy wynik drużynowo z poprzedniej rundy zdobyła

🥇Wataha (Halina i Damian)

Brawo⚡ Burza ⚡