
V Runda Zimowej Ligi 3D – Repty ![]()
Najbardziej zimowa z rund ![]()
![]()
![]()
Warunki jak na ligę zimową idealne, śnieżyca
wichura
ręce, stopy i głowy zamarzły
ale humory dopisywały ![]()
Gratulacje dla wszystkich którzy wstali rano i pojechali strzelać w takich warunkach ![]()
Z garstki reprezentantów z Burzy podium zdobyła
Halina
Zaś najlepszy wynik drużynowo z poprzedniej rundy zdobyła
Wataha (Halina i Damian)
Brawo
Burza ![]()




