Wakacje z łukiem
„Wakacje z łukiem” dobiegły końca. Ostatnie, jednak nie pożegnalne, spotkanie odbyło się 1-go września. A dlaczego nie pożegnalne? Wiele dzieci zostaje w klubie i chce kontynuować uprawianie łucznictwa!
Brawa dla prowadzących, którzy w ramach wolontariatu nie oszczędzali swojego cennego czasu i sił. Dziękujemy naszej Celinie Cyganik i naszemu Tomkowi Olearczykowi za perfekcyjne przygotowanie, super organizację i oddane serce w treningi dzieci.
Brawo Burza !!!




















