Wakacje z łukiem

„Wakacje z łukiem” dobiegły końca. Ostatnie, jednak nie pożegnalne, spotkanie odbyło się 1-go września. A dlaczego nie pożegnalne? Wiele dzieci zostaje w klubie i chce kontynuować uprawianie łucznictwa!

Brawa dla prowadzących, którzy w ramach wolontariatu nie oszczędzali swojego cennego czasu i sił. Dziękujemy naszej Celinie Cyganik i naszemu Tomkowi Olearczykowi za perfekcyjne przygotowanie, super organizację i oddane serce w treningi dzieci.

Brawo Burza !!!

Howgh