Kolejny weekend bez zawodów byłby nudny, dlatego też dwójka naszych zawodników pojechała do Legnickiego Pola i wzięła udział w Halowych Międzynarodowych Mistrzostwach Dolnego Śląska.
Nie mogło być inaczej i nasi przywieźli 3 medale: Grzegorz Twardawa Laura Słomiany mikst barebow