Wielkanocny Turniej Łuczniczy w Parku Repeckim
W dniu wczorajszym spora grupa naszych łuczników wybrała się na Wielkanocny Turniej Łuczniczy w Parku Repeckim ![]()
![]()
Strzelaliśmy do tradycyjnych celi 3D oraz tarcz o tematyce świątecznej. Na koniec można było spróbować swoich sił w rzucie oszczepem, co okazało się być nie lada wyzwaniem
.
Powiew długo oczekiwanej wiosny, smak dobrego jedzenia, towarzystwo cudownych ludzi i sportowa rywalizacja… czego można chcieć więcej ![]()
KS Burza
chyli czoła przed załogą Tarnogórskie Stowarzyszenie Łucznicze. Zawody przygotowaliście perfekcyjnie ![]()
![]()
. Gratulujemy i DZIĘKUJEMY!!!
… a teraz troszeczkę się pochwalimy naszymi wynikami
…
nasze kochane dzieciaczki:
Sandra Adamczyk
Kinga Grząba
Krzysiu Jarek
Emilka Grząba
nasi juniorzy:
Emilia Kine
Julia Krenczyk
Otylia Gugolka
Nikola Sanocka
Filip Sporek
Szymon Makaś
Lena Grabowska
i nasi seniorzy:
Dorota Ławniczak-Cielińska
Halina Wyszyńska
Damian Twardoch
Grzegorz Twardawa
Rafał Sporek
Anna Adamczyk
Laura Słomiany
Krzysztof Malinowski
Anna Grabowska
Robert Wodziński
Jarosław Kosiński





































































