Ścieżka „A” w Ogrodzie Botanicznym zaplanowana w szczegółach. 3 km, parę podejść i zejść z małych górek, trochę kłujących krzoków i kleszcze…
Zapisujcie w zdjęciach na Waszych smarciakach, szkoda drzew na wydruki ![]()
![]()
![]()
Jak obstawiacie? Która, które figury będziemy oszczędzać, na których stanowiskach ocenicie, że jest 60 yardów?
Ścieżka „B” czyli Mordor, już w przyszłym tygodniu.

