Spotkanie integracyjne, kończące sezon wiosna-lato-jesień.

W niedzielę, 27 listopada odbyło się na naszej strzelnicy spotkanie kończące „ciepły” sezon strzelecki. I choć prawda jest taka, że łucznictwo terenowe rozwinęło się w ostatnich latach tak bardzo, że zawody odbywają się cały rok i w niektóre weekendy trzeba się zastanowić i wybrać, na które zawody jechać to takie „kończące spotkanie” to wspaniała okazja do luźnej rozmowy, wymiany doświadczeń czy poznania członków klubu, który urósł nam w siłę.

Było ognisko, pyszne kiełbaski oraz najważniejsze, czyli doborowe towarzystwo. Jak dobrze spędzić czas w towarzystwie ludzi z pasją!

Obecnym dziękujemy, a nieobecni niech żałują ;).
Pogoda jak to na Burzy była słoneczna. Zresztą zobaczcie sami!