Niepodległościowy Turniej Łuczniczy

11 listopada niektórzy zamarzali
na strzelnicy, a dwóch naszych zawodników pojechało do Radzymina na Mazowsze, aby uczestniczyć w Niepodległościowym
Turnieju Łuczniczym
organizowanym przez Klub Łuczniczy „Rokis” Radzymin
Pierwsze zawody halowe w tym sezonie i już wielki sukces ![]()
![]()
![]()
![]()
Grzegorz Twardawa, który po kwalifikacjach zajmował 1 miejsce, pewnie wygrywając wszystkie pojedynki zwyciężył w kat. Barebow OPEN ![]()
![]()
![]()
Laura Słomiany po słabych kwalifikacjach przechodzi po kolejnych szczeblach turniejowej drabinki ostatecznie kończąc rywalizację na 4 pozycji w kategorii barebow OPEN.
Warto zaznaczyć, że zawody odbyły się w formacie OPEN
( kobiety i mężczyźni strzelają razem) w licznie obsadzonej kategorii (18 osób)
