III runda Ligi Centralnej w Bełchatowie
III runda Ligi Centralnej w Bełchatowie zorganizowana przez Arbow w pięknym lesie Nadleśnictwa Borowiany zaskoczyła nas fantastyczną pogodą, jak na połowę listopada
Słońce, delikatny wietrzyk, który nie miał wpływu na wyniki, oraz wspaniałe okoliczne lasy spowodowały, że przejście ścieżki było czystą przyjemnością. Nikt się nigdzie nie spieszył, nikt nikogo nie poganiał po prostu miły sobotni relaks
Ścieżka łagodna, bez ostrych podejść i zejść a na niej 30 celi. Zawodnikom najwięcej problemów sprawił różowy bażant
Super atmosfera, fajnie ludzie, catering na trasie
zachęcają do powrotu.
A Burza, choć w skromnej reprezentacji wraca z 4 medalami 
Lena Wilde 
Emilia Grząba 
Kinga Grząba 
Łukasz Wilde 
Gratulujemy zwycięzcom
i czekamy na kolejną rundę Ligi Centralnej.
























