W pierwszą sobotę 2025 roku nasi zawodnicy wzięli udział w II rundzie Pucharu Błatniej organizowanej przez LUPUS SILVA z Jaworza. Zawody odbyły się w prawdziwie zimowej scenerii na terenie stoku pokrytego lasem i przeciętego strumieniami. Stworzyło to nie tylko piękną scenerię ale dało naszym zawodnikom możliwość postrzelania góra/dół w ciężkich warunkach. Organizatorzy zatroszczyli się też o duża ilość ciepłego jedzenia po zawodach, co przy tak niskiej temperaturze było dużym plusem. Nasi zawodnicy ukończyli te zawody z poniższymi wynikami: