II Runda Pucharu Błatniej

W pierwszą sobotę 2025 roku nasi zawodnicy wzięli udział w II rundzie Pucharu Błatniej organizowanej przez LUPUS SILVA z Jaworza. Zawody odbyły się w prawdziwie zimowej scenerii na terenie stoku pokrytego lasem i przeciętego strumieniami. Stworzyło to nie tylko piękną scenerię ale dało naszym zawodnikom możliwość postrzelania góra/dół w ciężkich warunkach. Organizatorzy zatroszczyli się też o duża ilość ciepłego jedzenia po zawodach,  co przy tak niskiej temperaturze było dużym plusem. Nasi zawodnicy ukończyli te zawody z poniższymi wynikami:

WETERANI
LB

1 miejsce Damian Twardoch

MŁODZIEŻ
BU U14:
1 miejsce
Lena Wilde
FU U12:
1 miejsce
Sandra Adamczyk
BB U12:
1
miejsce Krzysiu Jarek

DOROŚLI
HU
2 miejsce
Robert Wodziński
3 miejsce
Barbara Wodzińska
BB
2 miejsce
Michał Strzelec
BU
1 miejsce Mariusz Portnicki-Boras
1 miejsce Anna Adamczyk
2 miejsce Piotr Grabowski
2 miejsce Edyta Mieszczanin
3 miejsce Jan Mieszczanin