Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska oraz Górnośląski Hajmat 1/3
25 stycznia braliśmy udział w Otwartych Mistrzostwach Dolnego Śląska 
PZŁucz w Legnickim Polu.
Pojechała nasza 4 osobowa ekipa BB 
.
Po bardzo udanych kwalifikacjach, które wygrali Grzegorz Twardawa i Laura Słomiany w swoich kategoriach, pojedynki bardzo namieszały w klasyfikacji generalnej.
I ostatecznie wracamy z 4 medalami 






Finały z Mistrzostw Dolnego Śląska możecie zobaczyć na:
Finał mikst od 16 min,
Finał mężczyzn od 43 min.
W samym dniu odbyła się również 1 z 3 rund turnieju organizowanego przez Górnośląski HAJMAT. Tym razem było to strzelanie do tarcz różnej wielkości, co w terenie okazało się dużym wyzwaniem. Ostatecznie mamy 2 pierwsze miejsca, które zdobywają Robert Wodziński i Krzysztof Malinowski, odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych. A już za 2 tygodnie kolejna runda, tym razem strzelanie do celi 2D.













