Grzegorz Twardawa zwycięzcą 42 Memoriału Ireny Szydłowskiej w Warszawie!

W niedzielnych pojedynkach 🏹 pokazał dużą pewność i konsekwencję – i zasłużenie sięgnął po 1 miejsce! 👏
Duże brawa 👏 należą się również Piotrowi Olszówce ⚡, który po wygraniu kwalifikacji dotarł do półfinału. Tam doszło do bratobójczego pojedynku z Grzegorzem – tym razem lepszy okazał się Grzesiek.
W walce o 3. miejsce Piotrek musiał uznać wyższość rywala i ostatecznie zajął 4 miejsce.
Świetnie zaprezentowaliśmy się także w kwalifikacjach:
⚡ Piotr Olszówka – 1 miejsce
⚡ Grzegorz Twardawa – 4 miejsce
⚡ Łukasz Wilde – 7 miejsce
⚡ Laura Słomiany – 6 miejsce wśród kobiet
Na szczególną uwagę zasługuje łączny wynik Grzegorza, Piotra i Łukasza, którzy indywidualnie w kwalifikacjach uzyskali razem 1800 punktów 💪.
To wynik wyższy od aktualnego oficjalnego drużynowego rekordu Polski, który wynosi 1745 pkt.
Nie była to rozgrywana konkurencja drużynowa, więc nie jest to oficjalny rekord, ale bez wątpienia jest to imponujący pokaz siły naszej męskiej reprezentacji. 💪🎯
Gratulacje dla wszystkich zawodników! 👏