Mikołajkowy Turniej Łuczniczy OPEN

6-7.12.2025 odbyły się zamykające halowy sezon 2025 zawody pod nazwą Mikołajkowy Turniej Łuczniczy OPEN w Legnickich Polach.
Organizatorzy imprezy, OSŁ Strzelec Legnica, Dolnośląski Związek Łuczniczy oraz GOKiS i Gmina Legnickie Pole, zapewnili profesjonalny i bezproblemowy przebieg zawodów, co nie było takie proste ze względu na wyjątkowo dużą frekwencję – prawie 200 zawodników.
Mieliśmy sposobność wystartować w tych zawodach. Pomimo skromnej, dwuosobowej reprezentacji – Łukasza Wilde i Piotra Olszówki – udało nam się zdobyć ten najcenniejszy medal.
Piotr zakończył rywalizację w 1/16 turnieju, natomiast 
Łukasz po barażu wygranym 9-8 wszedł do finału, gdzie zdobył 🥇.Łukasz uważa, że jest to jeden z najładniejszych, zdobytych przez niego medali 😁
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę, jeszcze raz organizatorom za świetnie przygotowane zawody, a sędziom za świetne ich prowadzenie, oraz wyrozumiałość za popełniane błędy proceduralne zawodników.😇