Dzisiejsza II Runda Zimowej Ligi 3D w Reptach

w mikołajkowym wydaniu 🎅.

Nie ma co rozpisywać się na temat samych zawodów bo wiadomo, że suuuuper…

Niektóre cele dla experta ustawione z fantazją, strzały latały jak chciały, a paluchy zamarzały😂. Były też prezenty 🎁 od Mikołaja, które sprawiły duuużo radości nie tylko najmłodszym.

A miejsca na podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:

poziom expert

🥉Sylwia i Robert

poziom normal

🥈Dorota i Łukasz

🥉Laura

i nasz junior 🥉Szymon

Brawo⚡ Burza ⚡