Dzisiejsza II Runda Zimowej Ligi 3D w Reptach
w mikołajkowym wydaniu
.
Nie ma co rozpisywać się na temat samych zawodów bo wiadomo, że suuuuper…
Niektóre cele dla experta ustawione z fantazją, strzały latały jak chciały, a paluchy zamarzały
. Były też prezenty
od Mikołaja, które sprawiły duuużo radości nie tylko najmłodszym.
A miejsca na podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:
poziom expert
Sylwia i Robert
poziom normal
Dorota i Łukasz
Laura
i nasz junior
Szymon
Brawo
Burza ![]()
































