III Runda Zimowej Ligi 3D w Czatachowej…
Zimowa
? Nie było śnieżycy, wiatru, deszczu, nie marzły nam ręce i nie zamakały strzały
Jak na to miejsce to nuuuuda
. Organizatorzy za to nas nie zawiedli i oczywiście zadbali, żeby zwłaszcza „experci” trochę się pogimnastykowali
.
Czegoż chcieć więcej? ![]()
A podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:
Halina, Sylwia i Robert
poziom normal
Dorota
Łukasz
i nasz junior
Szymon ![]()
No i drużynówki z poprzedniej rundy:
II m-ce Trójkolorowi
III m-ce Słodkożercy
Brawo
Burza ![]()

























