III Runda Zimowej Ligi 3D w Czatachowej…

Zimowa 😳? Nie było śnieżycy, wiatru, deszczu, nie marzły nam ręce i nie zamakały strzały 😢Jak na to miejsce to nuuuuda 😜. Organizatorzy za to nas nie zawiedli i oczywiście zadbali, żeby zwłaszcza „experci” trochę się pogimnastykowali 😁.

Czegoż chcieć więcej? ❤️

A podium odpowiednio w swoich kategoriach sprzętowych zdobyli:

poziom expert

🥈Halina, Sylwia i Robert

poziom normal

🥇Dorota

🥈Łukasz

i nasz junior 🥉Szymon 💪

No i drużynówki z poprzedniej rundy:

II m-ce Trójkolorowi
III m-ce Słodkożercy

Brawo⚡ Burza ⚡