W miniony weekend dwójka naszych zawodników wzięła udział w zawodach na Słowacji. Była to ostatnia runda zimowej ligi, choć zdjęcia raczej na to nie wskazują
. Kto kiedykolwiek tam był, ten wie, że Varin to urokliwe miejsce, a gospodarze niezwykle mili i gościnni. Halina i Damian zdobyli
miejsca w swoich kategoriach, czego im gratulujemy.








