Wielkanocny Turniej Łuczniczy w Parku Repeckim![]()
![]()
W końcu zapachniało wiosną ![]()
…kawusią na świeżym powietrzu, pysznymi wypiekami, smalczykiem, pasztetami, żurkiem… ojjj rozpieścili nas ci organizatorzy
.
Cudownie spędzona niedziela! Las, szum strumyka, śpiew ptaków, świst strzał i MY… czego chcieć więcej ![]()
Strzelaliśmy do celi 3D i tarcz tematycznych, co dostarczało wszystkim niezłej radochy
.
Nie brakowało też sportowej rywalizacji, a to jej skutki…
I miejsca: Nikola, Laura, Robert i Grzegorz!!!
II miejsca: Dorota, Basia, Szymon, Damian i Łukasz!!!
III miejsca: Emilka, Sylwia i Jarek!!!
Tak się bawi, tak się bawi Burza Bór ![]()
![]()











































