Wielkanocny Turniej Łuczniczy w Parku Repeckim🐣🐇

W końcu zapachniało wiosną 🥀🌞…kawusią na świeżym powietrzu, pysznymi wypiekami, smalczykiem, pasztetami, żurkiem… ojjj rozpieścili nas ci organizatorzy ☺️.

Cudownie spędzona niedziela! Las, szum strumyka, śpiew ptaków, świst strzał i MY… czego chcieć więcej 😁

Strzelaliśmy do celi 3D i tarcz tematycznych, co dostarczało wszystkim niezłej radochy 😂.

Nie brakowało też sportowej rywalizacji, a to jej skutki…

I miejsca: Nikola, Laura, Robert i Grzegorz!!!

II miejsca: Dorota, Basia, Szymon, Damian i Łukasz!!!

III miejsca: Emilka, Sylwia i Jarek!!!

Tak się bawi, tak się bawi Burza Bór ⚡😉