III POGOŃ ZA WIOSNĄ 2024
w Stradomii
W ten sobotni piękny dzień trójka naszych
zawodników Basia, Laura i Robert udała się do Stradomii w poszukiwaniu
wiosny⚘ na III POGOŃ ZA WIOSNĄ 2024![]()
Troszkę słońca, troszkę deszczu, trochę blisko, trochę daleko, raz strzał lepszy, a raz gorszy ![]()
….ostatecznie Wiosna znaleziona! ![]()
![]()
Laura okazała się najlepsza w kategorii Barebow
, Basia w konkursie dodatkowym ustrzeliła różowego zajączka z 80 metrów ![]()
, a Robert wygrał tytuł kierowcy dnia! ![]()
![]()



















