Zawody w Wielkim Lesie – Hajmat Rybnik
Majówka na sportowo w Rybniku.
Górnośląski Hajmat zafundował nam fantastyczne zawody w Wielkim Lesie. Malowniczo położona ścieżka prowadziła zawodników „poprzez miedze, poprzez łąki, poprzez leśne ścieżki wąskie…”, jak w znanej piosence![]()
A tak na poważnie. Świetna atmosfera, super zabawa, niesamowici ludzie. Pogoda dopisała ![]()
Czego można chcieć więcej.
Hajmat świętował swoje oficjalne 5-lecie istnienia. Życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności![]()
bo zawody przez Was organizowane reklamują się same![]()
A „Burza”? Jak zwykle poszła jak burza
19 medali.
Gratulacje dla wszystkich „Burzan”, a szczególnie dla młodzieży. Wszyscy wracają z medalami![]()
U12
Emilia Grząba ![]()
Krzysztof Jarek ![]()
Lena Wilde![]()
Kinga Grząba![]()
Miłosz Górski![]()
Otylia Gugolka![]()
Juniorzy
Nicola Sanocka![]()
Filip OIearczyk![]()
Sebastian Olearczyk![]()
Przemysław Świerkot![]()
Karol Drwal![]()
Adam Cieliński![]()
Oraz niezawodni seniorzy
Robert Wodziński![]()
Mariusz Portnicki-Boras![]()
Dorota Ławniczak-Cielińska![]()
Krzysztof Malinowski![]()
Wioletta Malinowska![]()
Tomasz Olearczyk![]()
Edyta Mieszczanin![]()
Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za super zabawę![]()
![]()
![]()












































