3 do 1, czyli trzy zawody w jeden weekend!!!
1 marca odbyły się pierwsze zawody 🏹 z nowego cyklu „4 Pory Roku 4x40 Celów 🎯 3D ZIMA”, organizowane przez Arbow.
Zawodnicy Burzy
mieli okazję zmierzyć się z 40 celami w pięknym lesie , pomimo deszczowej
pogody, która towarzyszyła im przez cały dzień. Nowe, malownicze miejsce było pełne wyzwań, a liczne cele dostarczyły emocji i radości
. Na trasie czekały na uczestników pyszne pączki
, które dodały energii do dalszej rywalizacji. A na koniec, każdy z zawodników otrzymał pierwszy z czterech magnesów do kolekcji – symbol udziału w tym wyjątkowym cyklu zawodów.
To dopiero początek, przed nami kolejne trzy edycje! 

Ekipa Burzy
wróciła z zawodów z kilkoma medalami na koncie! 


Memoriał Trenerów Dąbrovii w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Mistrzostwa Mazowsza w Radzyminie.
Nasza połowa ekipy
barebow w miniony weekend wzięła udział w ostatnich zawodach halowych
w tym sezonie w kategorii Barebow OPEN
(razem mężczyźni i kobiety).
W sobotę Laura, Łukasz i Piotr stanęli do rywalizacji w Memoriale Trenerów Dąbrovii w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody zgromadziły około 200 zawodników w różnych kategoriach wiekowych i sprzętowych
. Do eliminacji kwalifikowało się tylko 8 najlepszych strzelców, a Łukasz Wilde awansował do tej grupy 
. Niestety, w pojedynku musiał uznać wyższość najlepszego zawodnika eliminacji. Laurze i Piotrowi zabrakło tylko 1 i 2 punktów, by również awansować – obojgu po prostu zabrakło odrobiny szczęścia
.
W niedzielę natomiast Laura i Łukasz wzięli udział w
Mistrzostwach Mazowsza w Radzyminie. Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie, a sama rywalizacja była niezwykle emocjonująca.
Był to prawdziwy maraton, bowiem przez dwa dni pokonali niemal 1100 km
.
Laura i Łukasz walczyli dzielnie, strzelali z czołówką krajową i dobrze się bawili, ale ostatecznie odpadli w 1/8 finału.
Mimo to, medal za wytrwałość z pewnością im się należy 



































