Siódma - przedostatnia runda Ligi Centralnej już za nami.
Siódma – przedostatnia runda Ligi Centralnej już za nami.
Drzewociny przywitały nas słonecznym choć chłodnym porankiem. Po kilku ostatnich rundach, które odbyły się w zimowych warunkach, ta przebiegła w iście wiosennej aurze.
Ścieżka prowadziła zawodników po pofałdowanym terenie, czasem w górę czasem w dół. Cele umieszczone w rowach, wykrotach potrafiły zaskoczyć nawet doświadczonych łuczników. Co rusz po lesie niosły się radosne okrzyki informujące o dobrej zabawie. Tradycyjnie na trasie można było posilić się pizzerinkami lub pączkami.
Skromna reprezentacja KS BURZA wywalczyła trzy medale. Honoru klubu obroniły nasze dziewczyny, które w swoich kategoriach wywalczyły odpowiednio:
I miejsca dla Emilki i Kingi Grząba
II miejsce dla Leny Wilde
Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że dzieci rywalizują w kategorii open.
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców i powodzenia w rundzie finałowej.
Wyrazy uznania i podziękowania dla organizatorów.


























