Turniej 4x40 już za nami

Turniej 4×40 już za nami. W sobotę 8 listopada 2025 r. odbyła się ostatnia-finałowa runda🏆 Pogoda dopisała. Powitał nas słoneczny🌞 rześki poranek, aż miło było pospacerować po lesie🌳 Niektórzy zawodnicy oprócz walki o punkty🎯 zebrali również spore ilości darów leśnych czyli grzybów🍄 Nie wiadomo jakie działanie było tych grzybków ale zabawa była fantastyczna🤣
Reprezentacja BURZY w czwartej – ostatniej rundzie zdobyła:
I miejsce🥇Halina Wyszyńska, Kinga Grząba, Sandra Adamczyk, Łukasz Wile, Krzysztof Jarek, Mariusz Portnicki-Boras, Anna Adamczyk
II miejsce🥈Dorota Ławniczak-Cielińska, Mariusz Płuciennik, Anna Grabowska, Lena Wilde
III miejsce🥉Przemysław Adamczyk
A w całym Turnieju 4×40 zawodnicy BURZY uplasowali się na następujących miejscach:
I miejsce🥇Kinga Grząba, Sandra Adamczyk, Krzysztof Jarek, Anna Adamczyk
II miejsce🥈Dorota Ławniczak-Cielińska, Lena Wilde
III miejsce🥉Emilia Grząba, Edyta Mieszczanin
Wszystkim serdecznie gratulujemy.