Turniej 4x40 już za nami
Turniej 4×40 już za nami. W sobotę 8 listopada 2025 r. odbyła się ostatnia-finałowa rundaReprezentacja BURZY w czwartej – ostatniej rundzie zdobyła:
I miejsce
Halina Wyszyńska, Kinga Grząba, Sandra Adamczyk, Łukasz Wile, Krzysztof Jarek, Mariusz Portnicki-Boras, Anna Adamczyk
II miejsce
Dorota Ławniczak-Cielińska, Mariusz Płuciennik, Anna Grabowska, Lena Wilde
III miejsce
Przemysław Adamczyk
A w całym Turnieju 4×40 zawodnicy BURZY uplasowali się na następujących miejscach:
I miejsce
Kinga Grząba, Sandra Adamczyk, Krzysztof Jarek, Anna Adamczyk
II miejsce
Dorota Ławniczak-Cielińska, Lena Wilde
III miejsce
Emilia Grząba, Edyta Mieszczanin
Wszystkim serdecznie gratulujemy.

















































