III runda Ligi Centralnej

Sobota 29 Listopada. Co odważniejsi stawili się na III rundzie Ligi Centralnej. Miejsce akcji: las przy Szkółce Leśnej Borowiny w Nadleśnictwie Bełchatów.
Pogoda dopisała, był lekki mróz❄️, chmury☁️ i śnieg.
Atmosfera wśród zawodników jak zwykle fantastyczna.
Udało się nam przywieźć kilka medali i wspomnień.
Emilia Grząba🥇
Kinga Grząba 🥇 
Dorota Ławniczak-Celińska 🥇
Łukasz Wilde 🥇 
Łukasz zobowiązał się swojemu rywalowi tego dnia, że potwierdzi na następnej rundzie, w której będzie mógł wziąć udział, że zapracował na taki kolor medalu – kto był ten wie 😁