
Sobota 29 Listopada. Co odważniejsi stawili się na III rundzie Ligi Centralnej. Miejsce akcji: las przy Szkółce Leśnej Borowiny w Nadleśnictwie Bełchatów.
Pogoda dopisała, był lekki mróz

, chmury

i śnieg.
Atmosfera wśród zawodników jak zwykle fantastyczna.
Udało się nam przywieźć kilka medali i wspomnień.

Emilia Grząba

Kinga Grząba
Dorota Ławniczak-Celińska

Łukasz Wilde
Łukasz zobowiązał się swojemu rywalowi tego dnia, że potwierdzi na następnej rundzie, w której będzie mógł wziąć udział, że zapracował na taki kolor medalu – kto był ten wie
